Solace

Kim jesteśmy?

Kancelaria Prawna Solace świadczy osobom poszkodowanym profesjonalną i skuteczną pomoc w uzyskiwaniu najwyższych możliwych do osiągnięcia w danej sprawie odszkodowań. Dzięki doświadczonej kadrze i współpracy z siecią kancelarii adwokackich i radcowskich na terenie całego kraju jesteśmy w stanie zapewnić wsparcie poszkodowanym na skutek wszelkiego rodzaju zdarzeń. Pomoc obejmuje nie tylko szeroko rozumiane usługi prawne, ale również wsparcie specjalistów z zakresu wielu dziedzin, m.in. medycyny czy rzeczoznawstwa majątkowego. Dążymy do tego, aby zapewnić klientom możliwie szerokie wsparcie i jednocześnie oszczędzić im problemów związanych z osobistym uczestnictwem w procesie likwidacji szkody. Dodatkowo najbardziej poszkodowanym osobom zapewniamy wsparcie finansowe do momentu uzyskania należnych świadczeń.

Misja

Nasza nazwa (Solace – ang. pocieszenie, ukojenie) wyraża naszą misję, którą jest zrozumienie klienta oraz udzielenie mu fachowej, szeroko pojętej pomocy ofiarom wypadków komunikacyjnych, to służymy również pomocą poszkodowanym na skutek niemal wszystkich innych zdarzeń, takich jak wypadki przy pracy, pożary, błędy medyczne czy polisolokaty.

Kancelaria Prawna Solace nie pobiera żadnych opłat wstępnych. Wynagrodzenie Kancelarii stanowi prowizja od uzyskanego odszkodowania. Jest ono płatne po uzyskaniu świadczenia. W razie niepowodzenia klient nie zwraca Kancelarii żadnych kosztów, zatem im wyższe świadczenia na rzecz klienta uzyskamy, tym wyższe będzie nasze wynagrodzenie. Taki system jest sprawiedliwy i motywuje do skutecznego działania.

Kancelaria Prawna Solace ma realny wpływ na wysokość otrzymywanych przez klientów świadczeń. Dzięki współpracy z siecią kancelarii adwokackich oraz kancelarii radców prawnych na terenie całego kraju jako jedna z nielicznych kancelarii oferujemy naszym klientom obsługę przez profesjonalnych pełnomocników procesowych, najczęściej z lokalnych renomowanych kancelarii, zarówno na etapie pozasądowym, jak i w postępowaniu przed sądem. W oparciu o współdziałanie ze specjalistami z innych dziedzin możemy skutecznie dochodzić najwyższych kwot odszkodowań. Dzięki pomocy lekarzy orzeczników organizujemy komisje medyczne pozwalające na rzetelną ocenę stanu zdrowia osób poszkodowanych, co pozwala na właściwe określenie przysługujących roszczeń. Analogicznie zorganizowana jest nasza współpraca z rzeczoznawcami majątkowymi, co pozwala sprawnie oszacować wartość zniszczonego mienia.

Kancelaria Prawna Solace to zespół prawników, dlatego nasze działania nie ograniczają się do wypełniania formularzy. Koncentrujemy się na uzyskaniu jak najwyższych kwot w każdej prowadzonej sprawie. W naszych klientach widzimy przede wszystkim ludzi potrzebujących pomocy, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji. Profesjonalna wiedza prawnicza i wieloletnie doświadczenie gwarantują uzyskanie maksymalnego możliwego zadośćuczynienia i odszkodowania oraz innych świadczeń.